קורונה - מצב חירום

 

עובדות ועובדים יקרים,

בהתאם להנחיות הממשלה על מעבר לסגר, הטכניון ומוסד הטכניון יעברו לעבודה במתכונת חירום מצומצמת בלבד, החל מיום ו', 25.09.2020 בשעה 14:00 ועד לאחר חג הסוכות, יום א' 11.10.2020.

בתקופה להלן ההגעה לקמפוס תתאפשר לאנשי צוות חירום מצומצם ביותר אשר עבודתם חיונית בקמפוס, והם יקבלו בימים הקרובים כתב מינוי מתאים מאגף משאבי אנוש.

 

דגשים מיוחדים:

  • ב-3 ימי העבודה שלאחר יום הכיפורים, יום ג' 29/9/2020 עד יום ה' 1/10/2020 ניתן לעבוד מהבית בתיאום עם הממונה.  בחוה"מ סוכות לא תתאפשר עבודה מהבית.
  • לא ניתן לבצע שעות נוספות מהקמפוס ומהבית. העבודה מאושרת בהתאם להיקף המשרה ועד 8 שעות בלבד לעובדים במשרה מלאה.   התשלום בתקופת הסגר הוא לפי 100%.
  • עובדים אשר אינם יכולים לעבוד מהקמפוס או מהבית בתקופת הסגר,  דיווח על ימים אלה נעדכן בהמשך בהתאם להחלטות משרד האוצר וההסתדרות .

אגף משאבי אנוש יהיה זמין לפניות  במהלך החופשה באמצעות הדוא"ל בכתובת:  kavlaoved@technion.ac.il,    כמו כן מומלץ להתעדכן באתר משאבי אנוש ובאתר החירום של הטכניון.

כולי תקווה כי משבר הקורונה יסתיים בהקדם ונוכל כולנו לשוב לשגרה במהרה .

גמר חתימה טובה!

אריאל חזן

סמנכ"ל משאבי אנוש

 

למען בריאותכם אנא שמרו על הנחיות משרד הבריאות: יש לעטות מסכה בכל שטח משותף ובהתאם לכללים, להימנע מהתקהלויות ולשמור על היגיינה קפדנית.