דבר הסמנכ"ל

ברוכים הבאים לאתר אגף משאבי אנוש.

מאז נוסד, רואה הטכניון בעובדיו את המשאב החשוב ביותר להצלחתו. כמוסד אקדמי הנמנה על הצמרת העולמית של אוניברסיטאות המחקר, המוניטין לו זוכה הטכניון הוא תולדה של התרומה המשותפת של כלל העובדים בו.

הטכניון חרט על דגלו את ערך המצוינות לפני כמאה שנים והוא ממשיך לקדם ערך מהותי זה בגאווה. עובדיו, חוקריו ובוגריו של הטכניון מטביעים את חותמם בכל תחומי החיים במדינת ישראל ומחוצה לה. הטכניון מזוהה עם ערכים של חדשנות, יצירתיות ומקוריות. הטכניון אחראי לשורה של תגליות והמצאות פורצות דרך המשפיעות על חייהם של מיליונים ברחבי תבל, זאת בזכות האמונה, ההתמדה והדבקות במטרה של אנשיו.

ליבת עיסוקו של אגף משאבי אנוש בטכניון היא פיתוח ההון האנושי, זאת במטרה לשמר ולשפר את הטכניון כמוסד אקדמי מפואר וכמקום עבודה נעים ומרתק עבור עובדיו. האגף דוגל בפתיחות ושקיפות והוא פועל לסייע לעובדים בנושאים מקצועיים ואישיים כאחד. אנו שואפים למימוש עצמי של עובדינו ומשקיעים בפיתוח העובדים באמצעות הדרכה וכלים נוספים מטעם האגף.

אנו מייחסים חשיבות רבה לרווחתם של עובדי הטכניון ורואים לעצמנו זכות גדולה להיות שותפים ברגעים חשובים במעגל החיים של עובדינו. אגף משאבי אנוש משקיע משאבים רבים בקיום אירועים חגיגיים לעובדים ולמשפחותיהם, כמו גם בסיוע לעובדים שנקלעו למצוקה אישית. בכך אנו מממשים את ערכי הסולידריות והערבות ההדדית, העומדים ביסודו של המושג "משפחת הטכניון".

מתוך אחריות חברתית ותחושת מחויבות לקהילה בה אנו חיים, אנו מעודדים את עובדי הטכניון להתנדב בקהילה במסגרות שונות ומארגנים פעילויות התנדבות מגוונות לאורך השנה כולה.

אתר זה ילווה אתכם לאורך תקופת העסקתכם בטכניון, אך אינו מהווה תחליף לעבודה ישירה מול עובדי האגף. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל עניין.

 

שלכם,

אריאל חזן

אריאל חזן