יניב אבוטבול

מנהל אחזקה ותשתיות בפקולטה למדעי המחשב

יניב

קצת על יניב

בן 47, נשוי ואב לאור וזיו, מתגורר בקריית מוצקין. פרשתי מצה"ל לפני שנה וחצי. אני פעיל ומחובר לעולם הים ובעיקר לתחום השייט.

פרנסות קודמות

פרשתי מצה"ל לאחר שלושים שנות שירות משמעותי בצבא קבע. לאורך כל תקופת השירות הייתי בחיל הים במגוון תפקידים: רס"ר שייטת 3, רס"ר חובלים ובתפקיד האחרון והבכיר מבין כל התפקידים רס"ר ב"ח. במסגרת תפקיד זה ראיתי את עצמי כמי שמהווה מצפן המנווט את חברי הנגדים לעשייה רבה, משפיעה ומשמעותית.

תפקיד נוכחי

כמנהל אחזקה ותשתיות בפקולטה למדעי המחשב אני רואה עצמי נותן שירות ברמה גבוהה למגוון רחב של אוכלוסיות בפקולטה בתחום האחזקה, התפעול והלוגיסטיקה. אני עובד עם מגוון אוכלוסיות ומכאן הצורך להתאים את אופי ומתן השירות לכל אחת מהן באופן המיטבי. במסגרת התפקיד אני שותף לתכנון וביצוע של כלל הפרויקטים בפקולטה, לרבות פרויקטי בינוי ותשתיות משמעותיים. כמו כן, אני והצוות שלי אחראים על מגוון אירועי הפקולטה ועל מערך הניקיון.

גאוות יחידה

הפקולטה היא בית. יש בה סביבת עבודה אוהבת ותומכת, ממש כמו משפחה. העובדים בפקולטה מסורים מאוד ומבצעים את עבודתם במקצועיות ובאחריות רבה, תוך אהבה גדולה למקום עבודתם. כמו כן, נוכחתי לגלות שהפקולטה פורצת דרך ומהווה דוגמא לבית הטכניון בתחומים רבים.

ההחלטה…

הייתה מהירה, מכיוון שראיתי לנגד עיניי המשך ישיר של עבודתי הקודמת ורצון להביא את הידע והניסיון שצברתי לאקדמיה מתוך תחושת שליחות. את ההודעה קיבלתי כאשר הייתי באחת הסדנאות לפורשי צה"ל. לא הייתי צריך לסיים את הסדנה 😉

הופתעתי לגלות שבטכניון…

האדם הוא במרכז העשייה. הטכניון דואג לקידום ולהתפתחות של עובדים חדשים, לרווחת העובדים ובני משפחותיהם באמצעות מגוון רחב של פעילויות המחברות בין הטכניון והעובד לבני המשפחה: ערב הוקרה לעובדים, אירוע בר/בת מצווה, חלוקת שי למתגייס ועוד. שמחתי לגלות שהטכניון דואג למעטפת רחבה של תמיכה אישית ומקצועית. כמו כן, אני גאה שהטכניון שם לעצמו למטרה לשלב עובדים בתרומה לקהילה. הדבר מקסים בעיניי ומבורך שכן תרומה זו יוצרת חברה טובה יותר ומניבה תוצאות מדהימות. יישר כוח.

חלומות

לסיים את יום העבודה בתחושה של סיפוק והנאה מן האתגר שבעשייה. בנוסף, אשמח אם תצא משלחת של הטכניון לפולין ואוכל לקחת בה חלק.

בהצלחה! 🙂