דבר הסמנכ"ל

שלום רב,

אגף משאבי אנוש רואה בעובדי הטכניון את המשאב החשוב ביותר להצלחתו של הטכניון. המוניטין שהטכניון זוכה לו כמוסד אקדמי מן השורה הראשונה, הינו תוצאה של התרומה המשותפת של כלל העובדים בטכניון.

הטכניון חרט על דגלו את המצוינות לפני כמאה שנים והוא ממשיך לקדם ערך זה בגאווה, כאשר עובדיו, חוקריו ובוגריו מותירים את חותמם בכל תחומי החיים במדינת ישראל וברחבי העולם. הטכניון מזוהה עם ערכים של חדשנות, יצירתיות ומקוריות. באמצעות אמונה, התמדה ודבקות במטרה, הטכניון מגיע לתגליות והמצאות פורצות דרך אשר משנות את פני העולם.

אגף משאבי אנוש שם דגש על פיתוח ההון האנושי, מתוך רצון לשמר ולשפר את הטכניון כמוסד אקדמי מפואר וכמקום עבודה נעים ומרתק עבור עובדיו. האגף דוגל בפתיחות ושקיפות והוא פועל לסייע לעובדים בנושאים מקצועיים ואישיים כאחד. אנו שואפים למימוש עצמי של עובדנו ומשקיעים בפיתוח העובדים באמצעות הדרכה וכלים נוספים מטעם האגף.

אנו רואים חשיבות רבה ברווחת העובדים ושותפים ברגעים חשובים במעגל החיים של העובד. האגף משקיע משאבים רבים בעריכת אירועים חגיגיים לעובדים ולמשפחותיהם.  מתוך תחושת מחויבות לאחריות חברתית, אנו מעודדים את עובדי הטכניון להתנדב בקהילה ומארגנים פעילויות התנדבות לאורך השנה.

אתר זה ילווה אתכם לאורך תקופת העסקתכם בטכניון. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל בקשה או שאלה.

ברוכים הבאים לאתר אגף משאבי אנוש.

חתימתו של אריאל חזן, סמנכ"ל

אריאל חזן, סמנכ"ל