עובד מצטיין

העובדים המצטיינים הטכניוניים לשנת תשע"ז

בחודש אוגוסט התקיימה ועדה לבחירת העובדים המצטיינים הטכניוניים של הסגל המנהלי.

ועדה המורכבת מנציגות הנהלת הטכניון, המוסד וארגוני העובדים, בחרה חמישה עובדים מצטיינים טכניונים, מתוך רשימת מועמדים ראויים שהוגשו על ידי הפקולטות והיחידות.

העובדים המצטיינים הטכניוניים שנבחרו הינם:

מר אמיל ריבן, אגף מחשוב ומערכות מידע

אמיל ריבן

כתב על אמיל: "רמת השירות הגבוהה שנותן אמיל ללקוחותיו מביאה את הלקוחות לתגובות נלהבות בכל הפרויקטים שאמיל מוביל או שותף בהם".

"אמיל מהווה דוגמא למסירות בעבודתו בטכניון. בכל הפרויקטים שבהם מעורב אמיל הוא משקיע את כל מרצו".

"אמיל הוא הדוגמא הטובה ביותר לעובד שמגלה רצון לעזור, איכפתי, שומע את הלקוח ומנסה להתאים את יכולת המערכת לטובת כל הקמפוס."

מר ברק פילוסוף המכון למצב מוצק

ברק פילוסוף

נכתב על ברק: ""ברק הוא בעל יוזמה מרובה וכך יצר במשך השנים את מעורבותו הרבה בכיוונים כל כך מגוונים".

"ברק מהווה מצבור בלתי נדלה של ידע בתחום המחשוב, ויש לו בתחום זה עניין אמיתי, רצון וכוח רצון להשתלם בו ולהבינו ברמה המקצועית הגבוהה ביותר".

"ברק נהנה לפתור בעיות והוא עושה זאת בחפץ לב, ולכן ידיו מלאות עבודה תמיד, והעומס עליו הוא רב".

מר ניסים ארזי, אגף בינוי ותחזוקה

ניסים ארזי

נכתב על ניסים: "אופיו ומזגו הנוח של ניסים בשילוב רמת המקצועיות הגבוהה והנכונות לעזור לכל אדם בקמפוס הם המנוע העיקרי לרמת שירותיות ברמה גבוהה".

"חריצותו ונכונותו לפתור כל בעיה במהירות ויעילות מירבית הן הכוח להצלחת תקינות המערכות תחת אחריותו ומתן שירות שוטף לכלל דיירי המעונות בטכניון".

"ניסים הינו עובד בעל יחסי אנוש מצוינים, למרות שהוא דורש רמה מקצועית גבוהה מעצמו ומאחרים. את המסרים הוא מעביר בצורה חיובית וגורם לאנשים לשתף פעולה באווירה של עשיה פרודקטיבית".

מר עופר דהן, לימודי הסמכה ובנין אולמן

עופר דהן

נכתב על עופר: "עופר נותן שירות מכל הלב לכל אדם הפונה אליו, מתייחס בכבוד למרצים, סטודנטים ועובדים הנהנים משירות אכפתי ומדאגה אמיתית לרווחתם".

"עופר נותן בכל מקום שהוא נמצא בו אווירה מיוחדת של איכפתיות, רגש ומסירות. בעצם הרגשה של בית בכל מקום שבו הוא נמצא".

"אין ספק שמקצועיותו, יחסו הרציני לכל בקשה, היוזמה שהוא מפגין ויחסי האנוש הטובים שלו מעמידים אותו כמודל לעובדי הטכניון והלוואי ירבו עובדים כמותו".

ד"ר עידית זיס טובי, הפקולטה לרפואה

עידית זיס טובי
נכתב על עידית: "היחידה בראשות עידית היא יחידה מעולה שמאפשרת לערוך מגוון רחב של ניסויים למרות כל המגבלות הקיימות בפקולטה. עידית היא אשת שירות מהדרגה הראשונה שתעשה הכל על מנת שהחוקר והשאלה המדעית יסופקו בדרך הטובה ביותר".

"הסיוע של עידית מתבטא בנכונות רבה לתרום לפרויקט זמן ומשאבים ברוחב לב, ידע מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ודבקות במשימה. הודות לתכונות הללו שמאפיינות את עידית, הצלחנו לבסס את טכנולוגיית הדימות ברמה הגבוהה ביותר".

ברצוננו לאחל ברכות חמות למועמדים ולזוכים. השקעתכם ותרומתכם ליחידות ולטכניון ראויה לשבח. המשיכו כך!

תעודות הוקרה ותגמולים כספיים יוענקו לזוכים בערב ההוקרה לעובדים שיערך באוקטובר 2017 בהשתתפות עובדי הטכניון ובני זוגם.

לסרטון המצטיינים