קיר אמן - צילומים - אדי (אדוארד) גרשנגורן

חזרה ל - "קיר אמן"

Eddi_ger

אדי (אדוארד) גרשנגורן עובד במכון הלאומי לחקר הבנייה בטכניון. הוא סיים לימודי הנדסאות בניין באוקראינה ועלה לארץ בשנת 1998. החל משנת 1999 הוא עובד בטכניון כעורך בדיקות בתחום הבטון ומבצע ניסויי קונסטרוקציות.

תחביב הצילום מלווה אותו מילדות. את המצלמה הראשונה קיבל מאביו כשמלאו לו 6 שנים ומאז לא נפרד ממנה.

עבור אדי הצילום הוא תהליך יצירה מסקרן ומרתק שאת תוצאותיו הוא מעוניין לחלוק עם אחרים. הצילום שלו הוא צילום אמנותי שמתבטא בחיפוש עניין במקום ובסיטואציה הפשוטים ביותר. בחלק מהצילומים אדי מביים את המעמד, הרקע והסביבה. המוצר הסופי, התמונה היא ביסודה תמצית אומנות ההתבוננות.

כשאדי מצלם אנשים, הוא שואף "לתפוס" את טבעם של המצולמים ולספר סיפור. הסיפור הופך למפתיע, לפעמים אפילו עבור המשתתפים עצמם. לעתים קרובות, תוך כדי התבוננות בצילומים, המצולמים מבינים משהו על ייחודו של העולם ועל חשיבות אירועים בחייהם. אחרי הכל, מה שהיום נראה טריוויאלי בזמן, יכול להפוך לדף חשוב בהיסטוריה של החיים.

אדי מרבה לצלם בשחור לבן, ומשתמש במצלמות דיגיטליות ובמצלמות פילם.

אדי השתתף בתערוכות צילום רבות בארץ ובעולם, נחשב לאחד ממובילי מועדון צילומי "צפון" ומחזיק במספר מדליות. הוא זכה במדלית זהב בפוטוסלון Ecological Truth, בקרואטיה, במדלית זהב בפוטוסלון Trierenberg Super Circuit באוסטריה, בציון לשבח בTropical Image באריזונה בארה"ב, ובדיפלומות רבות מתערוכות שונות בארץ.

צילומים נוספים של אדי ניתן לראות באתר שכתובתו: http://www.photolight.co.il/gallery/7649.html.

תמונות מהתערוכה (לחץ להגדלה):